Сервіс Apple

платні послуги

  Заміна Акумулятора

  Спецiалiзованне обладнання 

  Безкоштовна консультація зі спеціалістом

  Iphone SE 2016

  Iphone SE 2020

  Iphone 7

  Iphone 7 Plus

  Iphone 8

  Iphone 8 Plus

  Програми які сильно розряджають телефон

  Це список найбіль агресивних программ які розряжають телефон
  Facebook Messenger Додаток для обміну повідомленнями між користувачами соціальної мережі розряджає батарею та займає пам'ять

  ESET NOD32 Звичайний антивірус уповільнює роботу мобільного пристрою та «з'їдає» 10 відсотків заряду

  Clean Master Здається, що установка прискорить видалення зі смартфона зайвих файлів. Але «чистилка» забирає енергію натомість.

  Skype Програма для відеодзвінків, призначена для комп'ютера, витрачає енергію у фоновому режимі.

  Програми Google: Maps, Docs, Text-to-Speech Заряд витрачається на завантаження оновлень, запуск та роботу.

  Snapchat
  У додатку багато смішних фільтрів для фото, але коли постійно надходять системні повідомлення, стає не смішно. Вони відключаються, але відсотки заряду нещадно пожираються під час обробки знімків.

   

  До

  До/Після

  Заміна акумулятора

  Телефон вимикається на холоді?

   

  Якщо з приходом холодів Ваш смартфон почав довільно відключатися і швидше втрачати заряд - проблема однозначно в акумуляторі. Зазвичай дана несправність проявляється після року експлуатації. У нових телефонів таке не трапляється,  у новому пристрої акумулятор сповнений «сил та енергії». До того ж, після такого відключення на холоді, коли Ви поставите пристрій на зарядку, акумулятор «відігріється», і покаже вищий відсоток заряду, ніж смартфон вимкнувся. Це знак, який потребує заміни акумуляторної батареї.

  Заміна акумуляторної батареї оригінал або копії

  Заміна батареї.

  Якщо батарея в пристрої змінна, то  ви просто можете придбати чи замовити новий оригінальний акумулятор для своєї моделі. Але в більшості телефонів конструктивно не передбачена знімна кришка, що прикриває відсік для акб.

  Це продиктовано бажанням виробників зробити пристрій мінімальної товщини, а також зробити модель із захистом від вологи та пилу. В такому випадку, для заміни батареї необхідно віднести телефон в сервісний центр. Самостійні спроби розбору корпусу монолітної моделі смартфона чи планшета може обернутися обривом шлейфів і пошкодження інших комплектуючих.

  Коли необхідна заміна акумулятора

  • Телефон швидко розряжається и не витримує заряд більше доби.
  • Якщо ви побачили  деформацію корпусу. Оскільки, непридатна батарея має властивість збільшуватися обсягом. Якщо вчасно її не замінити, вона може істотно пошкодити екран та задню кришку. 

  Якщо батарея в смартфоні швидко розряждається - одним з вирішенням проблеми стає заміна акумулятора.
  Але майте на увазі що приблизно в 30-40% випадках заміна акумулятора проблему швидкого розряду не вирішує. Причина може бути в потраплянні вологи та корозіїї платию

  Особливості заміни мікрофона. 

  Причини виходу з ладу акумулятора

  • - Попдання вологи.

  Попадання молекул води у внутрішній механізм провокує роз'їдання металу, і поверхня акумулятора не є винятком. Якщо вчасно не здійснити чищення, його доведеться замінити.

  • - Неправильний заряд;

  Неправильна зарядка впливає експлуатаційний період, істотно скорочуючи його. Виробник рекомендує виконувати процес заряду при вимкненому стані лише після повного розряду батареї. Від'єднувати кабель слід лише за 100% показника.

  • - різкі перепади температур;

  Різкий перепад температури навколишнього середовища сприяє швидкому розряду смартфона та впливає на працездатність його батареї надалі. Якщо пристрій після морозу потрапив до теплого приміщення, слід дати йому трохи нагрітися перед використанням.

  • - Завершення циклів заряду.

  Акумулятор кожного мобільного девайса має певний цикл заряду батареї. Як правило, він розрахований на півтора роки при щоденному зарядженні. Якщо функціональний потенціал пристрою не використовується в повному обсязі, тривалість роботи акумулятора може бути більшою. А періодичні неповні підзарядки, навпаки, цей термін скоротять.

   

   

  Якість акумуляторів.

  Сервісний центр встановлює справжні оригінальні акумулятори виробництва фірми Apple. Постачання по лінії сервіс центрів Самсунг. На складі сервісного центру є практично всі моделі акумуляторів для мобільних телефонів.

  Для старих моделей оригінальні акмулятори вже зняті з виробництва. Для таких моделей ми можемо запропонувати аккумулятори копії - виробництва інших постачальників.
  Увага при заміні акмулятора копії час заміни може буде збільшено до 1-2 днів для перевірки сумісності та якості роботи акмулятора.
   

  Орієнтовні ціни на заміну акумулятора

  до 1-2 години оригінал
       5-24 години копія  

  Терміни на заміну акумулятора

  Для якісної процедури необхідно  1 - 2 години.

  При явній несправності та наявності запчастини на складі це 1-2 години. Але варто усвідомлювати, що коли телефон швидко розряджається проблема може бути не тільки в акумуляторі.

  • Можливо потрапляння вологи або йти загальний витік струму.
  • У телефоні може бути вірус або програмне забезпечення.
  • Якийсь елемент вийшов з ладу і підкорочує

  Тому якщо у вас телефон швидко розряджається, ми рекомендуємо залишати телефон на діагностику на добу. Аби повністю перевірити роботу телефону.

  від 620  грн

  Заміна акб копії   від 490 грн

  Заміна акб копії   від 650 грн

  Заміна акб копії  від 1140 грн

  Iphone X

  Iphone XR

  Iphone XS

  Iphone XS Max

  Заміна акб копії від 1140 грн

  Iphone 12 mini

  Iphone 12

  Iphone 12 Pro

  Iphone 12 Pro Max

  Заміна акб копії від 1140 грн

  Iphone 11 mini

  Iphone 11

  Iphone 11 Pro

  Iphone 11 Pro Max

  Заміна акб копії  від 1140 грн

  Iphone 5

  Iphone 5s

  Iphone 6

  Iphone 6 Plus

  Iphone 6 s

  Iphone 6s Plus

  Iphone 13 mini

  Iphone 13

  Iphone 13 Pro

  Iphone 13 Pro Max

  Заміна акб оригінал   від 620 грн

  Заміна акб оригінал   від 830 грн

  Заміна акб оригінал   від 1500 грн

  Заміна акб оригінал   від 1800 грн

  Заміна акб оригінал  від 1800 грн

  Заміна акб оригінал   від 1800 грн